najczęściej zadawane pytania

jak zapisać się na warsztaty?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, wpłać zaliczkę w ciągu 3 dni, na 7 dni przed warsztatami przelej resztę opłaty.

jak mogę zrezygnować z udziału w warsztatach?

Do 30 dni przed terminem warsztatów możesz zrezygnować z udziału bez żadnych kosztów. Wystarczy, że wyślesz do nas maila z informacją. Jeżeli zrezygnujesz do 7 dni przed terminem warsztatów, potrącimy wpłaconą zaliczkę. Rezygnacja z udziału w warsztatach na 7 i mniej dni przed warsztatami wiąże się z pokryciem pełnej opłaty za warsztaty, która obowiązywała w momencie rejestracji.

czy mogę zmienić termin warsztatów?

W wyjątkowych przypadkach możesz zmienić termin warsztatów, w których weźmiesz udział, wystarczy że najpóźniej 7 dni przed warsztatami na które się zapisałeś ustalisz to z nami.

czy na warsztaty mam zabrać laptopa?

Tak, na warsztaty zabierz laptopa oraz tablet graficzny, jeżeli na nim pracujesz. Istnieje możliwość wypożyczenia od nas laptopa. Wtedy do aktualnie obowiązującej ceny warsztatów doliczamy 150 zł. Poinformuj nas przy zapisie na warsztaty o tej opcji

czy dostanę fakturę?

Tak, za udział w warsztatach wystawimy Ci fakturę. W formularzu zapisowym podaj nam dane do faktury, razem z NIP.

na czym polegają warsztaty online?

Większość warsztatów stacjonarnych jest na żywo transmitowana online. Na jednej z platform do webinarów masz dostęp do obrazu komputera prowadzącego oraz słyszysz to co mówi. Możesz aktywnie uczestniczyć w warsztatach, m.in. zadając pytania na czacie. Prowadzący odpowiada na nie na bieżąco.

czy warsztaty online są nagrywane?

Tak. Warsztaty online są rejestrowane. Zarówno uczestnicy stacjonarni jak i online otrzymują nieograniczony czasowo dostęp do nagrania.

jak odtworzyć nagranie warsztatów?

Nagranie warsztatów udostępniamy na prywatnym koncie na youtube.com By je odtworzyć musisz posiadać własne konto na youtube.com i być na nim zalogowanym. Wcześniej podaj nam adres e-mail, którym się logujesz na youtube.

czy efekty mojej pracy na warsztatach mogę opublikować?

Jeżeli podczas warsztatów pracujesz na zdjęciach, do których posiadasz prawa autorskie, możesz je udostępnić, gdzie tylko chcesz. Jeżeli pracujesz na zdjęciach, które otrzymałeś od nas możesz je opublikować tylko na zamkniętej grupie Szkoła Retuszu na Facebook.com

czy dostanę certyfikat potwierdzający udział w warsztatach?

Uczestnicy warsztatów stacjonarnych otrzymują na zakończenie wydrukowany certyfikat imienny. Uczestnicy warsztatów online moga otrzymać certyfikat imienny w wersji elektronicznej – PDF.

zastanawiasz się, które warsztaty wybrać? masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń. Porozmawiamy i doradzimy, które warsztaty będą dla Ciebie najlepsze.

najbliższe warsztaty
retusz high-end beauty/fashion/portret
 • Grudzień 21, 2017
 • 16.00 to 21.00
 • ONLINE
retusz dla początkujących
 • Styczeń 6, 2018
 • 10.00 to 16:00
 • Kraków oraz online
retusz reklamowy produktu
 • Styczeń 13, 2018
 • 10:00 to 18:00
 • Kraków oraz online
Retusz High-end beauty/fashion/portret
 • Styczeń 20, 2018
 • 10:00 to 17:00
 • Kraków