Warning: preg_replace(): Compilation failed: escape sequence is invalid in character class at offset 4 in /home/kreskigroup/ftp/szkola/wp-content/plugins/booked/includes/general-functions.php on line 19

O Szkole Retuszu

Pierwsze warsztaty retuszu zdjęć zorganizowaliśmy w 2015 roku. Podczas warsztatów dzielimy się wiedzą i doświadczeniem w retuszu high-end, reklamowym oraz fotomontażu. Wiemy również, że bez solidnych podstaw trudno wejść na wyższy poziom, dlatego uczymy również Photoshopa od podstaw.

Techniki i narzędzia, których uczymy podczas warsztatów, ze świetnymi efektami można zastosować w retuszu fashion, beauty, a także reklamowym oraz produktowym.

Wierzymy, że dobry retusz i postprodukcja jest niezbędnym elementem fotografii.

dlaczego Szkoła Retuszu?

Duża dawka wiedzy

Uczymy sprawdzonych technik i narzędzi retuszu

Doświadczeni instruktorzy

Nasze warsztaty prowadzą retuszerzy, którzy na codzień pracują dla najlepszych marek i tytułów.

Praktyczne zajęcia

Podczas warsztatów pracujesz równolegle z prowadzącym.

Chcesz lepiej retuszować zdjęcia?