warsztaty online. ucz się kiedy chcesz i jak chcesz.

Wiemy, że czasami przyjazd do Krakowa i udział w warsztatach stacjonarnych może być nie lada wyzwaniem. Jeżeli chcesz doskonalić swoje umiejętności, a z różnych powodów nie możesz wziąć udziały w warsztatach stacjonarnych, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Większość warsztatów z naszej oferty dostępna jest również online.

Na czym polegają warsztaty online?

Warsztaty, które odbywają się stacjonarnie w Krakowie, za pośrednictwem ClickMeeting transmitujemy online. Otrzymujesz dane dostępowe do platformy i możesz być z nami online podczas warsztatów. Widzisz obraz ekranu prowadzącego i słyszysz co mówi. Możesz też zadawać pytania na czacie.
Wcześniej dostajesz też materiały, na których możesz pracować, tak jak uczestnicy warsztatów stacjonarnych.

Nieograniczony dostęp do nagrania

Wiemy, że przyswojenie wiedzy wymaga czasu, a pamięć jest ulotna i nawet najlepsze notatki czasami nie wystarczają. Warsztaty online nagrywamy, a każdy uczestnik zarówno wersji stacjonarnej jak i online otrzymuje nieograniczony dostęp do nagrania.
By odtworzyć nagranie, wystarczy posiadać konto na youtube. Na adres, którym logujesz się do youtube udostępniamy nagranie. Możesz je odtwarzać tyle razy ile potrzebujesz.

Online dostępne są wszystkie warsztaty odbywające się w Krakowie, za wyjątkiem zarządzania kolorem i przygotowania do druku.

masz pytania?

Zadzwoń do nas lub napisz maila. Chętnie Ci pomożemy.

najbliższe warsztaty
retusz reklamowy produktu
  • Styczeń 13, 2018
  • 10:00 to 18:00
  • Kraków oraz online
Retusz High-end beauty/fashion/portret
  • Styczeń 20, 2018
  • 10:00 to 17:00
  • Kraków
marketing internetowy w branży fotograficznej
  • Styczeń 21, 2018
  • 10:00 to 17:00
  • Kraków oraz online

sprawdź nasze warsztaty