Znajomość technik i narzędzi retuszu PRO niezbędna jest w codziennej pracy zawodowym fotografom. Zaawansowane techniki retuszu pomocne przydadzą się też fotografom hobbystom, którzy chcą doskonalić swój warsztat. I choć zarówno narzędzia, jak i techniki nie są tajemnicą, ich prawidłowe użycie wielu fotografom i retuszerom sprawia problem.

Jeśli chcesz poznać odpowiednie zastosowanie narzędzi i technik retuszu PRO, kup dostęp do nagrań dwóch warsztatów online: narzędzia i techniki retuszu PRO oraz retusz PRO – portret męski.

Każde nagranie przedstawia retusz zdjęcia od wywołania pliku RAW aż po ostatni szlif. Dawid Żądło pokazuje, jak prawidłowo używać takich narzędzi, jak:

  • stempel
  • pędzel korygujący
  • krzywa przyciemniająca/krzywa rozjaśniająca
  • kolor selektywny
  • dodge&burn

Każde z nagrań trwa około 2 godzin. Otrzymujesz do nich nieograniczony dostęp na naszym kanale na youtube. By odtworzyć nagranie wystarczy, że masz konto na youtube i podasz nam adres email, którym się logujesz.

Cena dwóch nagrań to jedyne 199 zł. 

Wypełnij formularz, wyślemy Ci dane przelewu. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, otrzymasz nieograniczony dostęp do nagrań.

Oferta ważna jest do 20.08.2017

 

Autorem nagrań jest Dawid Żądło, współzałożyciel Szkoły Retuszu. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy dla międzynarodowych marek. Zdjęcia nad którymi pracował były publikowane m.in. w Harper’s Bazaar, K MAG, Gala, Fashion Magazine, Elle oraz wielu innych. Współpracował z takimi fotografami, jak: Weronika Kosińska, Lukasz Pukowiec, Lukasz Brzeskiewicz, Maciej Bernas czy Aldona Karczmarczyk.
Prowadzi warsztaty z retuszu high-end beauty/fashion/portret oraz retuszu dla początkująych.

 

Wypełnij formularz i kup dostęp do nagrań!

Fragmenty nagrań możesz zobaczyć:

Retusz high-end: wywołanie pliku w Camera RAW

Retusz high-end: dodge&burn