10-11 czerwca w Warszawie warsztaty retuszu high-end poprowadzi Natalia Taffarel, jedna z najlepszych w branży retuszerskiej. Bez znaczenia, czy retuszujesz rok czy dziesięć lat. Warsztaty z Natalią to okazja, by zweryfikować swoje techniki i ich zastosowanie i poznać nowe rozwiązania. 

Pierwszy dzień warsztatów to solidna dawka praktycznej wiedzy na tematy związane z teorią kolorów, zasadami kompozycji oraz różnic w retuszu dla poszczególnych rodzajów fotografii.

Natalia pokazuje również swój warsztat pracy i tłumaczy, dlaczego na danym etapie pracy nad zdjęciem podejmuje konkretne decyzje.

Drugiego dnia warsztatów uczestnicy pracują na swoich zdjęciach, podążając krok za krokiem na Natalią Taffarel. Jak wyjaśnia prowadząca, nie ma znaczenia czy będą to zdjęcia beauty, fashion czy produktowe. Workflow jest taki sam dla każdego rodzaju fotografii. Odważni również mogą poprosić Natalię o ocenę portfolio i cenne wskazówki.

Warsztaty z Natalią Taffarel to doskonała okazja dla profesjonalnych fotografów i retuszerów, by uporządkować dotychczasowe i poznać nowe metody pracy. To także możliwość poznania warsztatu pracy retuszerki, określanej często jako guru retuszu.

Natalia Taffarel, pochodzi z rodziny argentyńskich drukarzy, obecnie uznawana jest na jedną z najlepszych retuszerek. Jak sama przyznaje, retuszowanie jest jej całym życiem.

Zrozumienie dla teorii kolorów oraz background wyniesiony z domu rodzinnego pozwalają jej na maksymalne wykorzystanie możliwości oprogramowania Adobe Photoshop. Zdaniem Natalii zrozumienie procesu retuszu pozwala na zrobienie z dobrego zdjęcia, perfekcyjnego, a z perfekcyjnego – zachwycającego. Jak sama o sobie mówi, jest neurotyczną maniaczką detalu, która uważa, że piękno jest ukryte w detalach. Wierzy, ż każdy i wszystko posiada ukryte piękno, a zadaniem retuszera jest je uwolnić. Uważa, że konstruktywna krytyka jest jedynym sposobem na ciągłe doskonalenie warsztatu. Stara się być najlepsza. Jej portfolio znajdziecie na: www.studiobased.com.

Szczegółowe informacje i program warsztatów na stronie: www.workshopwithnatalia.com

Warsztaty odbywają się w języku angielskim.

Dla osób, które uczestniczyły w naszych warsztatach mamy 50 EUR zniżki od ceny obowiązującej w dniu zapisu. Hasło: szkoła retuszu.

Cena warsztatów do 5 kwietnia: 449 EUR, od 6 kwietnia: 649 EUR.

masz pytania?

Zadzwoń do nas lub napisz maila. Chętnie Ci pomożemy.

najbliższe warsztaty
retusz reklamowy produktu
  • Styczeń 13, 2018
  • 10:00 to 18:00
  • Kraków oraz online
Retusz High-end beauty/fashion/portret
  • Styczeń 20, 2018
  • 10:00 to 17:00
  • Kraków
marketing internetowy w branży fotograficznej
  • Styczeń 21, 2018
  • 10:00 to 17:00
  • Kraków oraz online

chcę więcej informacji o warsztatach z Natalią